vypnout grafiku

Knihovna Klášterec nad Ohří

kultura

zamek

kd klášterec

kino


Další službyBibliograficko informační služby

Zdarma podáváme ústní a telefonické informace o dostupných informačních zdrojích. Poskytujeme informace o autorech. Knihovnice pomáhají s výběrem a vyhledáním pramenů v rámci našeho katalogu i v rámci ostatních knihoven pro MVS. Provozujeme automatizovaný katalog pro samoobslužné vyhledávání a to jak na místě tak po internetu (viz LANIUS) Rešerše nezpracováváme.

www.knihovnaklasterec.cz

Knihovna provozuje informační stránky o své činnosti. Najdete zde kontaktní informace, otevírací dobu, ceník a základní dokumenty jimiž se řídí vztah knihovna čtenář. Najdete zde také aktuality a informace z akcí konaných knihovnou. Na stránkách je umístěn online katalog pro vyhledávání ve fondech knihovny. Jsou zde také fotografie z knihovny a z akcí knihovnou pořádaných.

Internet

Knihovna provozuje 5 veřejných internetových stanic. Veřejný internet je zdarma při dodržení podmínek (viz ceník). Všechny stanice jsou vybaveny barevnou inkoustovou tiskárnou a scannerem. Dále je možné využít barevnou laserovou tiskárnu připojenou síťově. Upozorňujeme, že vzhledem k nákladům na tisk jsou tisky PLACENOU SLUŽBOU dle ceníku a to i v případě, že vlastní vinou vytisknete více listů, nebo listy které jste nechtěli tisknout. Prosím, pokud příliš neumíte s PC, poproste o pomoc knihovnici, ráda Vám pomůže.

Reprodukční služby

Pro své čtenáře zajišťuje knihovna kopírování z informačních pramenů knihovny a to až do formátu A3 černobíle na kopírovacím stroji CANON (v oddělení pro dospělé).

Čítárna

Pro prezenční studium a zpracování pramenů je v knihovně čítárna, která poskytuje potřebné vybavení a klid na tuto práci. Čítárna je vybavena dvěma výkonnými počítači s napojením na internet, vybavenými programem Office. PSC 750 umožňujícím barevný tisk, scannování a kopírování do formátu A4 viz výš.

Jsme tu pro Vás
Výpůjční doba:
Pondělí Dospělé 9-12 13-17
Dětské   13-17
Středa Dospělé 9-12 13-18
Dětské 9-12 13-18
Pátek Dospělé 9-12 13-17
Dětské   13-17

V období prázdnin je v oddělení pro mládež otevřeno stejně jako v oddělení pro dospělé!

Pro hříšníky !!
Rychlé informace
Knihovna Klášterec nad Ohří
Copyright © Knihovna Klášterec nad Ohří - design & code © Ing. Martin Žaloudek & Roman Novotný
foto: Bc. Radek Fišer, Vítězslav Růta