zapnout grafiku

Knihovna Klášterec nad Ohří

kultura

zamek

kd klášterec

kino


"Posezení s" - KOSMETIČKOU - 29.6.2011

7.6.2011 7:45

Městská knihovna by ráda nabídla svým čtenářům opět něco nového. V tomto roce tedy proběhne v knihovně "ověřovací ročník" akcí s názvem "Posezení s..." - napošesté s kosmetičkou..

 

Paní Olga Klementovičová má v patře nad městskou knihovnou kosmetický salon a tak jsme ji poprosili, jestli by se nesešla s našimi čtenáři a neporadila jim s péčí o svůj vzhled.  A protože souhlasila, můžeme Vám nabídnout kosmetickou mini poradnu na téma ošetření pleti (samozřejmě s ohledem na typ Vaší pleti), dále se můžete něco dozvědět o obličejových maskách, liftingu pleti nebo depilaci. Paní Olga Vám určitě dokáže poradit i s tím, jak co nejméně v létě uškodit pleti koupáním, opalováním a dalšími aktivitami na sluníčku, a jak se o pleť po celodenní zátěži správně postarat.

A co musíte udělat, abyste o možnost posezení nepřišli? Prostě jen přijít do knihovny 29. června  mezi 16. a 18. hodinou. Pro ty co si naše „Posezení s.." oblíbili, máme ještě jednu zprávu. V červenci a srpnu posezení z provozních důvodů nebude a tak se sejdeme zase až v září. S kým? To se nechte překvapit. Informace naleznete v Kláštereckých novinách a na webu knihovny ke konci srpna. Přejeme příjemné léto.

 

Zobrazeno 969x

Jsme tu pro Vás
Výpůjční doba:
Pondělí Dospělé 9-12 13-17
Dětské   13-17
Středa Dospělé 9-12 13-18
Dětské 9-12 13-18
Pátek Dospělé 9-12 13-17
Dětské   13-17

V období prázdnin je v oddělení pro mládež otevřeno stejně jako v oddělení pro dospělé!

Pro hříšníky !!
Rychlé informace
Knihovna Klášterec nad Ohří
Copyright © Knihovna Klášterec nad Ohří - design & code © Ing. Martin Žaloudek & Roman Novotný
foto: Bc. Radek Fišer, Vítězslav Růta