Pohádkový les s městskou knihovnou

22.6.2012 13:48

Zůstáváte v červenci na prázdniny v Klášterci? Bojíte se, že se budete nudit? Tak využijte možnosti a vezměte své děti na Pohádkový les s městskou knihovnou... OBSAZENO

Tato akce má již velice dobrou tradici. Děti i s rodiči se příjemně projdou parkem, děti si zasoutěží o drobné sladkosti a ceny a příjemnou procházku zakončíte u restaurace Peřeje opékáním buřtů, nebo konzumací něčeho jiného dobrého. Zaměstnanci městské knihovny pro vás i letos připraví odpoledne plné dobré zábavy, pěkných soutěží a masek.  Jedinou podmínkou, abyste se mohli ve čtvrtek 19.7. této taškařice zúčastnit je, že si zaregistrujete startovní čas v oddělení pro děti a mládež městské knihovny. Ale pospěšte si , lístky (50Kč nečtenář/ 30Kč čtenář) jsou v prodeji již od 1.6. a zbývá jich už asi jenom 25.