PISÁLEK 2013

1.3.2013 11:20

Zveme autory poezie a prózy k soutěžení na tvůrčím poli. Vyhlašujeme X. ročník literární soutěže "PISÁLEK 2013"...

Městská knihovna v Klášterci nad Ohří Vás zve k účasti již v X. ročníku literární soutěže „Pisálek 2013" . Soutěž bude probíhat ve třech kategoriích:

a) Žáci od 13 do 15 let

b) Studenti od 16 do 19 let

c) Dospělí od 20 let a výše

Poezie: 1 báseň na volné téma

Próza: 1 povídka maximálně do tří normostran.

Práce je nutné odevzdat psané na PC (výjimečně PO TEL. DOHODĚ na psacím stroji), ručně psané práce nebudou do soutěže zařazeny. Práce lze odevzdat elektronicky na radka.zadinova@seznam.cz (předmět PISÁLEK 2013), nebo na mediu. Poštovní adresa pro doručování prací:

Městská knihovna Klášterec nad Ohří, Budovatelská 486, Klášterec nad Ohří 431 51 pod heslem „Pisálek 2013". Práce musí být označena, JMÉNEM a PŘÍJMENÍM, VĚKEM, ADRESOU POŠTOVNÍ, TELEFONICKÝM nebo E-MAILovým kontaktem pisatele. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně. Podání práce je zároveň aktem souhlasu s podmínkami soutěže a přihláškou. Poštou zaslané práce ani media se nevracejí.

Termín uzávěrky (rozhoduje datum na obálce) 30. dubna 2013. Na slavnostní vyhlášení v Městské knihovně v Klášterci nad Ohří budou autoři vyzváni dopisem.Podrobnosti o slavnostním vyhlášení na www.knihovnaklasterec.cz , vítězové budou vyzváni osobním dopisem. Termín bude oznámen zde nejpozději 1.5.2013. S ohledem na nízkou účast na vyhlášení vítězů soutěže upozorňujeme, že ceny NEBUDOU ani VÝJIMEČNĚ zasílány. ANI na vlastní náklady účastníků soutěže. Zvažte tedy, zda jste ochotni v případě umístění se v soutěži přijet na vyhodnocení.

Zobrazeno 1980x