PISÁLEK 2019

19.2.2019 10:17

Zveme autory poezie a prózy k soutěžení na tvůrčím poli. Vyhlašujeme XVI. ročník literární soutěže "PISÁLEK 2019"...

Městská knihovna v Klášterci nad Ohří Vás zve k účasti již v XVI. ročníku literární soutěže „Pisálek 2019" . Soutěž bude probíhat ve třech kategoriích:

a) Žáci od 13 do 15 let

b) Studenti od 16 do 19 let

c) Dospělí od 20 let a výše

Poezie: 1 báseň na volné téma

Próza: 1 povídka maximálně do tří normostran.

Práce je nutné odevzdat psané na PC. Práce lze odevzdat elektronicky na radka.zadinova@seznam.cz (předmět PISÁLEK 2019), nebo na mediu. Poštovní adresa pro doručování prací:

Městská knihovna Klášterec nad Ohří, Budovatelská 486, Klášterec nad Ohří 431 51 pod heslem „Pisálek 2019". Práce musí být označena, JMÉNEM a PŘÍJMENÍM, VĚKEM, ADRESOU POŠTOVNÍ, TELEFONICKÝM nebo E-MAILovým kontaktem pisatele. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně. Podání práce je zároveň aktem souhlasu s podmínkami soutěže a přihláškou a poskytnutím osobních údajů pro účely identifikace soutěžícího. Poštou zaslané práce ani media se nevracejí.

Termín uzávěrky (rozhoduje datum na obálce) 30. dubna 2019. Na slavnostní vyhlášení v Městské knihovně v Klášterci nad Ohří budou autoři vyzváni dopisem.Podrobnosti o slavnostním vyhlášení na www.knihovnaklasterec.cz , vítězové budou vyzváni osobním dopisem. Termín slavnostního vyhlášení je 13.6.2019 od 16:00h. S ohledem na nízkou účast na vyhlášení vítězů soutěže upozorňujeme, že ceny NEBUDOU ani VÝJIMEČNĚ zasílány. ANI na vlastní náklady účastníků soutěže. Zvažte tedy, zda jste ochotni v případě umístění se v soutěži přijet na vyhodnocení.