CESTA DĚTÍ DO STALETÍ - výtvarná soutěž

11.1.2016 10:54

Městská knihovna Klášterec nad Ohří vyhlašuje jarní výtvarnou soutěž o ceny na téma CESTA DĚTÍ DO STALETÍ. Že nevíte co to je? O stroji času už určitě každý z vás slyšel. Zkuste si tedy představit, že stroj času existuje. Kam byste se chtěli vypravit? Je to jenom na vás. Pravidla soutěže...

Výtvarné práce odpovídající tématu soutěže odevzdávejte do 9. března 2016 v oddělení pro děti a mládež městské knihovny. Práce mohou být provedeny libovolnou technikou ve formátu minimálně A4 a maximálně A2. Každý soutěžící smí odevzdat pouze jednu práci. Každá práce musí být na ZADNÍ straně  čitelně označena jménem a příjmením, adresou a třídou do které autor práce chodí. Práce budou vystaveny v oddělení pro děti a mládež městské knihovny od 17. Března 2016. Vítězové soutěže budou dopisem pozváni na slavnostní předání PĚKNÝCH cen.

UZÁVĚRKA PRACÍ JE 9. března 2016 PRÁCE ODEVZDANÉ PO TOMTO TERMÍNU MOHOU BÝT VYSTAVENY, ALE NEBUDOU ZAŘAZENY DO SOUTĚŽE