MĚSTA ČTOU POČTVRTÉ

21.7.2017 10:36

I letos vás zveme k návštěvě knihovny "pod širým nebem" v kláštereckém parku. V týdnu od 7 do 11. srpna pro vás bude otevřena čítárna v salla tereně a každý den připraven nějaký pěkný program. Více..

Čítárna bude otevřena od 10:00 do 16:30, potom následuje kulturní program. V čítárně si můžete vypůjčit knihu, časopis, nebo si jen tak odpočinout na polštářích. Celý týden zde také bude probíhat výstava "Obrazy z kontejneru". Odpoledne potom bude vždy následovat nějaký pěkný program jak pro děti, tak pro dospělé. Týden zahájí kouzelnické vystoupení „Hodina kouzel s Harry Potterem“ (od 17:00), v úterý pro vás knihovnice připravily soutěžní procházku parkem. „Co ztratila princezna“ se určitě dopátráte a můžete vzít i rodiče a užít si příjemné odpoledne (od 17:00). Ve středu od 17hod vystoupí v salla tereně country kapela MAKOVEC a že jsme knihovna nemůže chybět ani autorské čtení „Vzpomínky pláčou krásně“ Renaty Šindelářové v doprovodu blues piana a foukací harmoniky (od 18:00). Týden „Města čtou“ završí divadlo „Hnedle vedle“, které zve děti i rodiče na „Podvodnickou pohádku s lampiony“ (od 18:00).

Přiložené dokumenty