Výtvarná soutěž "Kniha očima dítěte"

15.1.2018 8:39

Městská knihovna Klášterec nad Ohří vyhlašuje jarní výtvarnou soutěž o ceny na téma Kniha očima dítěte. Knížka je jedním z nejlepších kamarádů dítěte. Rozvíjí představivost, slovní zásobu, utváří názor na svět. Jako knihovna si tedy letos přihřejeme svoji polívčičku a rádi se necháme překvapit, jak knížky vidí děti. Tématem je tedy kniha, knihy, příběhy spojené s knihami, emoce, které knihy vyvolávají... Pravidla soutěže...

Výtvarné práce odpovídající tématu soutěže odevzdávejte do 21. března 2018 v oddělení pro děti a mládež městské knihovny. Práce mohou být provedeny libovolnou technikou ve formátu minimálně A4 a maximálně A2. Každý soutěžící smí odevzdat pouze jednu práci. Každá práce musí být na ZADNÍ straně  čitelně označena jménem a příjmením, adresou a třídou do které autor práce chodí. Práce budou vystaveny v oddělení pro děti a mládež městské knihovny od 28. března 2018. Vítězové soutěže budou dopisem pozváni na slavnostní předání PĚKNÝCH cen.

UZÁVĚRKA PRACÍ JE 21. března 2018 PRÁCE ODEVZDANÉ PO TOMTO TERMÍNU MOHOU BÝT VYSTAVENY, ALE NEBUDOU ZAŘAZENY DO SOUTĚŽE