MĚSTA ČTOU 2018

4.7.2018 9:14

Městská knihovna pro vás připravila v měsíci srpnu opravdovou plejádu aktivit. Vše sdružené do týdne „Města čtou“ který bude probíhat od 6. do 10. srpna 2018. V salla tereně pro vás bude každý den a za každého počasí otevřena venkovní knihovna, kde pro vás připravíme výběr knížek a časopisů, posezení, a samozřejmě i něco k osvěžení.

Od 10:00 hodin do 16:30 se v této „knihovně“ na vás budou těšit naše knihovnice a vy se zde můžete skrýt před rozmary počasí, zregenerovat síly, nebo prostě jen nasát atmosféru klidu a pohody.

Odpoledne, když se turistický ruch v parku trochu zklidní, jsme připravili na každý den jednu akci pro děti i pro dospělé. Těšit se můžete na literární večer, hudební vystoupení ale i soutěže a dílničky pro děti. A tou nejoblíbenější, každoročně hojně navštěvovanou atrakcí je „Pohádkový les“…

Vlastně letos „Pohádkový zámek“, pohádkové putování parkem se soutěžemi pro děti. Ten bude letos ve čtvrtek 9.8. od 16 hodin. Ale POZOR!! Jako každý rok si raději zajistěte vstupenku s přesným časem startu v městské knihovně. Letos jsme vyslyšeli prosby maminek s kočárky a tak bude trasa poněkud jednodušší, ale i tak si užijete spoustu legrace a pěkné odpoledne můžete s námi zakončit u ohníčku v loděnici, kde se budou opékat buřtíky.

Moc se na vás těšíme a přejeme vám nádherné léto a vymazlené prázdniny. A kdybyste snad chtěli zajít do knihovny, tak vězte, že knihovna je o prázdninách normálně otevřena. Dokonce v oddělení pro děti a mládež máme v období prázdnin otevřeno i dopoledne.

Po 9-12 13-17, St 9-12 13-18, Pá 9-12 13-17