Vstupenky na "Pohádkový zámek" 9.8.2018

4.7.2018 9:22

Vstupenky na „Pohádkový zámek“ 9.8.2018 jsou již v předprodeji v oddělení pro děti a mládež městské knihovny.

Letos jsme se rozhodli vyjít vstříc i příchozím, takže bude možné zakoupit vstupenku i na místě. Těchto vstupenek ale bude jen pár a navíc, pokud si vstupenku pořídíte již teď, máte na ní přesný čas vašeho startu.

„Pohádkový zámek“ bude letos probíhat v okolí zámku tak, aby to maminky s kočárky měly jednodušší. O zábavu ale nepřijdete, nebojte se. Opět se můžete těšit na pohádkové úkoly ve kterých úspěch bude vždy odměněn. No, a na konci vás čeká posezení u ohníčku a opékání buřtů.