Výtvarná soutěž "Máme se rádi"

10.1.2019 11:05

Městská knihovna Klášterec nad Ohří vyhlašuje jarní výtvarnou soutěž o ceny na téma "Máme se rádi". Ne, nechceme po vás srdíčka. Téma máme se rádi bychom spíše směřovali k jiné lásce. Lásce, přátelství, náklonnosti k druhým lidem, k rodičům. Nebo se zkuste zamyslet nad vztahy mezi národy. A co láska k přírodě? No, necháme to na vás. Každopádně pravidla...

Výtvarné práce odpovídající tématu soutěže odevzdávejte do 29. března 2019 v oddělení pro děti a mládež městské knihovny v Klášterci nad Ohří. Práce mohou být provedeny libovolnou technikou ve formátu minimálně A4 a maximálně A2. Každý soutěžící smí odevzdat pouze jednu práci. Každá práce musí být na ZADNÍ straně  čitelně označena jménem a příjmením, adresou a třídou do které autor práce chodí. S vašimi osobními údaji bude v souladu s GDPR nakládáno dle směrnice knihovny. Budou použity pouze za účelem identifikace soutěžícího. Práce budou vystaveny v oddělení pro děti a mládež městské knihovny od 1. dubna 2019. Vítězové soutěže budou dopisem pozváni na slavnostní předání PĚKNÝCH cen.

UZÁVĚRKA PRACÍ JE 29. března 2019 PRÁCE ODEVZDANÉ PO TOMTO TERMÍNU MOHOU BÝT VYSTAVENY, ALE NEBUDOU ZAŘAZENY DO SOUTĚŽE