PISÁLEK 2011

28.2.2011 7:06

Zveme autory poezie a prózy k soutěžení na tvůrčím poli. Vyhlašujeme VIII. ročník literární soutěže "PISÁLEK 2011"...

Městská knihovna v Klášterci nad Ohří Vás zve k účasti již v VIII. ročníku literární soutěže „Pisálek 2011" . Soutěž bude probíhat ve třech kategoriích:

a) Žáci od 13 do 15 let

b) Studenti od 16 do 19 let

c) Dospělí od 20 let a výše

Poezie: 1 báseň na volné téma

Próza: 1 povídka maximálně do tří normostran.

Práce je nutné odevzdat psané na PC (výjimečně PO TEL. DOHODĚ na psacím stroji), ručně psané práce nebudou do soutěže zařazeny. Práce lze odevzdat elektronicky na radka.zadinova@seznam.cz (předmět PISÁLEK 2011), nebo na mediu. Poštovní adresa pro doručování prací:

Městská knihovna Klášterec nad Ohří, Budovatelská 486, Klášterec nad Ohří 431 51 pod heslem „Pisálek 2011". Práce musí být označena, JMÉNEM a PŘÍJMENÍM, VĚKEM, ADRESOU POŠTOVNÍ, TELEFONICKÝM nebo E-MAILovým kontaktem pisatele. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně. Podání práce je zároveň aktem souhlasu s podmínkami soutěže a přihláškou. Zaslané práce se nevracejí.

Termín uzávěrky (rozhoduje datum na obálce) 30. dubna 2011 Slavnostní vyhlášení proběhne 23.6. 2011 od 16hod v Městské knihovně v Klášterci nad Ohří. Podrobnosti na www.knihovnaklasterec.cz , vítězové budou vyzváni osobním dopisem. S ohledem na nízkou účast na vyhlášení vítězů soutěže upozorňujeme, že ceny NEBUDOU ani VÝJIMEČNĚ zasílány. ANI na vlastní náklady účastníků soutěže. Zvažte tedy, zda jste ochotni v případě umístění se v soutěži přijet na vyhodnocení.