vypnout grafiku

Knihovna Klášterec nad Ohří

kultura

zamek

kd klášterec

kino


Současnost knihovny


Knihovna Klášterec nad Ohří

Městská knihovna v Klášterci nad Ohří poskytuje v současnosti služby přibližně patnácti stům obyvatel města. Ročně se zde vypůjčí přes stodesettisíc knih. Naši čtenáři, ale i další neregistrovaní mají u nás v knihovně možnost využít bezplatného internetu na šesti internetových stanovištích. Poskytujeme navíc také reprodukční služby černobíle i barevně.

Abyste se u nás v knihovně cítili dobře, neustále se snažíme Vám pobyt u nás zpříjemnit. Vytvořili jsme několik útulných zákoutí ve kterých si můžete přečíst knihu, nebo časopis. V dospělém oddělení si můžete dát výbornou kávu, kapučíno nebo čokoládu z kávovaru Dolce gusto. V minigalerii ve vstupních prostorách pravidelně obměňujeme expozice. Pokochat se můžete fotografiemi a výtvarnými pracemi umělců z Klášterce, nebo blízkého okolí.

Fotogalerie - relaxační zóny
dětské oddělení dětské oddělení
dětské oddělení dětské oddělení

Městská knihovna si také uvědomuje svoji nezastupitelnou roli ve výchově mládeže, ve formování jejich přístupu k literatuře a utváření jejich osobnosti. Proto každoročně pořádáme téměř stovku různých besed, seminářů, debat a posezení s význačnými lidmi jak v oddělení pro mládež, tak v oddělení pro dospělé.

Městská knihovna je pro každého nejdostupnějším centrem informací, kultury a vzdělání. I nadále bez přestávky vymýšlíme, jak Vám pobyt v knihovně ozvláštnit. Co nového zařídit. Koho pozvat na přednášku nebo besedu. A je jen na Vás , zda našich služeb využijete.
MY SE NA VÁS TĚŠÍME.

Jsme tu pro Vás
Výpůjční doba:
Pondělí Dospělé 9-12 13-17
Dětské   13-17
Středa Dospělé 9-12 13-18
Dětské 9-12 13-18
Pátek Dospělé 9-12 13-17
Dětské   13-17

V období prázdnin je v oddělení pro mládež otevřeno stejně jako v oddělení pro dospělé!

Pro hříšníky !!
Rychlé informace
Knihovna Klášterec nad Ohří
Copyright © Knihovna Klášterec nad Ohří - design & code © Ing. Martin Žaloudek & Roman Novotný
foto: Bc. Radek Fišer, Vítězslav Růta